Technologie

Wyciskarka Hurom H200

fot. Hurom.pl

Marka Hurom to wysokie standardy przy projektowaniu urządzeń, które są sprzymierzeńcami w walce o nasze zdrowie. Model wyciskarki H200 to nie tylko wyjątkowy minimalistyczny design, ale przede wszystkim zaawansowany mechanizm wewnętrzny, który pozwoli wydobyć z owoców i warzyw to, co najlepsze. Jest dostępny w wielu wariantach kolorystycznych, doskonale będzie prezentował się w każdej kuchni ze względu na smukłą linię i bardzo elegancki kształt. Ta wąska wyciskarka zajmuje niewiele miejsca, a kompaktowy pojemnik na odpady ukryty jest z tyłu urządzenia.

Łatwe przygotowywanie zdrowych soków

H200 to flagowy model marki Hurom, który bez wątpienia wyznacza trendy. Oznacza to więcej wygody i możliwości, aby przygotować swój ulubiony koktajl. Zrobimy to szybko bez wcześniejszego czasochłonnego krojenia produktów na mniejsze części. To chyba najbardziej nas zniechęca do przygotowywaniu soków w klasycznych sokowirówkach. Komora wsadowa smart to szacunek do naszego czasu. Funkcja automatycznego wciskania sprawia, że wystarczy raz załadować optymalną ilość owoców i warzyw i zająć się czymś innym. To taki podajnik, którego nie musimy obsługiwać. Hurom H200 to samodzielne urządzenie, które przygotuje dla nas to, co najlepsze gwarantując pełnię smaku i wartości odżywcze.

Precyzja wolnych obrotów

Wyciskarka Hurom H200 to przeciwieństwo pośpiechu. Ona spokojnie zgniata produkty tak jak ma to miejsce w  procesie ręcznego wyciskania soku. Ta inteligentnie opracowana technologia wyprzedza swoich konkurentów. Zdarza się, że klasyczne sokowirówki czy blendery pozbawiają nas tego co najbardziej wartościowe. Wysokie ciśnienie i wolne obroty wyciskarki Hurom pozwalają uzyskać najlepszą jakość, dzięki której przygotujemy również smaczne desery.

Idealny smak soków

Każdy ma inne upodobania i czasem do wypicia jakiegoś napoju może nas zniechęcać nawet jego konsystencja. Niektóre osoby lubią to, co klarowne i czyste, a inni wolą gęsty sok. Może to zależeć od siły naszego pragnienia w danym momencie kiedy po prostu wolimy się napić i nawodnić. Gęsty koktajl może już z powodzeniem zastąpić posiłek, na który nie zawsze mamy ochotę. Za pomocą filtrów do soków klarownych i gęstych można bez trudu przygotować dokładnie to, co podpowiada nam apetyt. Specjalnie zaprojektowana manetka pozwoli nam odpowiednio sterować urządzeniem, a jego obsługa jest banalnie prosta. Intuicyjny system sprawi, że przygotowywanie soków będzie przyjemnością.

Łatwość czyszczenia i konserwacji wyciskarki do owoców Hurom H200 All In One

Każdy kto ma już doświadczenie z posiadaniem kuchennych akcesoriów dobrze wie, że zapał i entuzjazm do przygotowywania soków stopniowo gaśnie kiedy za każdym kolejnym razem musimy poświęcić dużo czasu na ich czyszczenie i konserwację. Wyciskarka Hurom A 200 All In One posiada filtry, która wystarczy przepłukać pod bieżącą wodą. Nie posiadają one metalowych się, więc po kilku sekundach wyciskarka jest już czysta. Osoby, które bardzo cenią komfort i swój czas docenią fakt, że wyciskarka Hurom ma pojemny komorowy wsad, który pozwoli na wkładanie nawet całych produktów.

Wszyscy żyjemy bardzo dynamicznie, dlatego potrzebujemy urządzeń, które będą sojusznikiem w naszej aktywnej codzienności. Dzięki czemu mamy czas na to, co naprawdę ważne, a przy tym odżywiamy się zdrowo dbając o siebie i członków rodziny. To priorytet w dzisiejszych czasach, dlatego dobrze jest zapewnić sobie urozmaicone posiłki i budować odporność wybierając przy tym pomocne sprzęty i kuchenne akcesoria. 

Szukasz wyciskarki Hurom H200? Sprawdź więcej na hurompolska.pl/  >>

Zobacz
Komentarze (0)