Lifestyle

Top 10 porad dotyczących gry w kręgle

Prawdopodobnie słyszałeś je już wcześniej i bez wątpienia usłyszysz je ponownie, tak bardzo jak my, kręglarze, lubimy dawać rady. Każda z nich sama w sobie jest dość prosta, ale wykonywanie ich wszystkich jednocześnie to już inna historia. Chodzi o to, aby wszystkie te czynności stały się automatyczne, tak abyś nie musiał myśleć o żadnej z nich, kiedy zaczynasz swoje podejście. Szukając odpowiedniego miejsca do gry, sprawdź: kręgielnia Otwock.

1. Koncentracja

Koncentracja jest wymieniona jako pierwsza, ponieważ bez niej wszystkie inne rzeczy nie będą miały miejsca. Rozproszenia uwagi, problemy w domu, szkole lub pracy, dyskomfort (np. ciasne ubrania), i wiele innych rzeczy przyczyniają się do utraty koncentracji w ostatniej sekundzie. Jedną z rzeczy do zrobienia jest noszenie zegarka i liczenie do 4. Niekoniecznie jest to dodatkowy czas, który pomaga, ale to daje ci znajomy obiekt, na którym możesz się skoncentrować, a także poprawia twoje "wyczucie czasu". Obserwuj jak druga wskazówka liczy 4 tyknięcia, a następnie przenieś wzrok na swój znak, gdy zaczynasz podejście. To zadziała pod warunkiem, że nie będziesz musiał zbytnio zmieniać pozycji ramienia zegarka.

2. Ramiona w linii prostej

Aby zapewnić konsekwentne podania, trzymaj ramiona prostopadle do linii faulu przez cały czas. Opuszczone" ramiona mogą posłać piłkę szeroko za każdym razem. Dzieje się tak często, gdy spieszysz się z podejściem. Utrzymuj umiarkowaną prędkość podejścia i bądź świadomy swoich ramion podczas podania.

3. Proste plecy

Jest to jedna z najtrudniejszych rzeczy do nauczenia się, jak robić to automatycznie, wydaje się instynktowne, aby pochylić się, gdy ustawiasz 16 funtowy obiekt, ale bardzo ważne jest, aby utrzymać plecy w miarę proste dla spójnej dostawy.

4. Ramię prosto i blisko ciała

Zginanie ramienia w łokciu i odchylanie go od ciała to główne czynniki przyczyniające się do niespójnej gry. Lekkie zgięcie w łokciu w celu uzyskania podbicia jest w porządku, tak długo jak wewnętrzna strona łokcia jest skierowana w dół toru lotu, a nie w stronę kafara.

5. Kolano zgięte

Może się wydawać naturalne, że zaczynasz swój slajd z ugiętym kolanem, a następnie prostujesz je, gdy wypuszczasz piłkę. Mimo, że w ten sposób uzyskasz większą siłę nośną, to jest to jeszcze jedna rzecz, którą musisz opanować do perfekcji, aby grać konsekwentnie w kręgle. Pozostań na linii faulu, aby uzyskać lepsze wyniki.

Sprawdź również: Katalog firm i usług https://wotwocku.info/firmy.

gra w kręgle

6. Prosty ślizg

Absolutnie musisz utrzymać równowagę, aby prawidłowo dostarczyć kulę. Aby tak się stało, musisz utrzymywać swoje podejście i ślizg prostopadle do linii faulu przez cały czas.

7. Podążaj za

Miałem te dwa słowa wygrawerowane na jednej z moich kul do kręgli jako stałe przypomnienie. Jest to prawdopodobnie pojedynczy największy czynnik przyczyniający się do kolejnych słabych uwolnień. Nie jest trudno rozegrać całą grę zanim zdasz sobie sprawę, że nie stosujesz się do tego. Zamroź swoje ramię po wypuszczeniu i sprawdź jego położenie po tym jak kula przekroczy znak, powinna być mniej więcej na wysokości głowy z kciukiem skierowanym nad własnym ramieniem.

8. Obserwuj jak twoja piłka przecina znak

Nie ma znaczenia czy skupiasz się na znaku, czy na obszarze toru, tak długo jak na czymś się skupiasz. "Utrzymuj tę pozę, dopóki Twoja piłka nie przekroczy tego znaku, to zapewni, że nie spieszysz się z podejściem.

9. Praktyka, praktyka, praktyka

A kiedy już skończysz to robić... ćwicz jeszcze trochę. Trudno jest być konsekwentnie dobrym w czymkolwiek, jeśli robi się to tylko raz w tygodniu. Poproś przyjaciela, aby obserwował twoje podejście, lub jeśli to możliwe, ustaw kamerę wideo. Będziesz zaskoczony tym, co zobaczysz!

10. Miłej zabawy!

To jest tutaj tylko na wypadek, gdyby pozostałe dziewięć nie zadziałało. Nie musisz mieć średniej 200, aby dobrze się bawić!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na stronie https://wotwocku.info/

Zobacz
Komentarze (0)