Lifestyle

Gazetka promocyjna Intermarche - sprawdź ofertę i kupuj taniej

Możesz zaoszczędzić pieniądze robiąc zakupy w sklepach z promocjami. Promocje znajdziesz w aktualnej gazetce promocyjnej sklepu Intermarche.

Intermarche: Historia

Intermarche to jedna z kilku francuskich sieci supermarketów, które są zarządzane przez niezależnych przedsiębiorców wchodzących w skład grupy Muszkieterów. Historia sieci rozpoczęła się w momencie otwarcia pierwszego sklepu we Francji w 1969 roku pod nazwą EX Offices de Distribution. Po trzech latach jako nazwę przyjęto Intermarche.

W 1996 roku baza Muszkieterów powstała w Polsce. Wybudowano poznańskie centrum logistyczne i zakupowe. Mieszkańcy Polski mogli robić zakupy w pierwszym sklepie sieci w 1997 roku. Przystępne ceny i szeroki wybór Intermarche przyciągnęły tysiące klientów, co pozwoliło na udaną ekspansję. W 2005 roku sieć otworzyła swój setny sklep.

Obecnie w całym kraju działa ponad 230 placówek, które noszą markę Intermarche. Intermarche często bierze udział w akcjach społecznych, co zwiększa zainteresowanie supermarketami. Przykładem jest finansowanie i budowa placów zabaw w miejscowościach, w których znajdują się sklepy sieci.

Oferta Intermarche: Ciesz się szerokim wyborem produktów

Sklepy Intermarche oferują swoim klientom szeroki asortyment produktów, w tym artykuły spożywcze, kosmetyki, środki higieny oraz akcesoria do wyposażenia domu. Dzięki temu sklepy Intermarche mogą zaoferować szeroki asortyment produktów, który zaspokoi potrzeby zakupowe klientów.

Nowa gazetka Intermarche: bądź na bieżąco!

Promocje Intermarche można przeglądać tutaj. Gazetkę promocyjną Intermarche znajdziesz tutaj. Dzięki niej dowiesz się, co sklepy sprzedają w określonych okresach wyprzedaży. Upewnij się, że wiesz, które sklepy Intermarche oferują daną ofertę. Możesz szybko sprawdzić w gazetce, które produkty Intermarche będą lub będą przecenione.

Gazetka promocyjna Intermarche pozwoli Ci lepiej poznać dostępne produkty i pomoże wybrać te w najlepszych cenach. Dzięki ulotkom promocyjnym możesz łatwiej zaplanować zakupy i lepiej zarządzać budżetem zakupowym.

Zakupy w Intermarche

Promocje Intermarche - nie tylko na święta

W gazetce Intermarche znajdziesz oferty promocyjne, które pomogą Ci podjąć świadomą decyzję zakupową. Możesz zaplanować swoją listę zakupów i skorzystać z obniżek cen w Intermarche. Z gazetki Intermarche możesz również skorzystać z pomysłów na zakupy, szczególnie w okresach świątecznych.

Godziny otwarcia Intermarche

W Polsce znajduje się wiele sklepów Intermarche. Należy jednak pamiętać, że godziny otwarcia poszczególnych placówek mogą się różnić w zależności od lokalizacji. W większość dni sklepy są otwarte między 6:00 a 10:00. W pozostałe dni zamykane są między 21:00 a 22:00. Długie godziny pracy sklepów pozwalają klientom na efektywne zakupy.

Intermarche - zakupy przez internet

Sieć Intermarche w Polsce oferuje usługę Drive Marche. Zamówienia można składać online i są one wybierane przez kupującego. Ta nowoczesna metoda zakupów pozwala zaoszczędzić czas i energię, które w przeciwnym razie byłyby potrzebne do odwiedzenia fizycznego sklepu.

Zobacz
Komentarze (0)