Technologie

Kolumny podstawkowe – najlepszy wybór dla audiofila

Dla niektórych ludzi muzyka jest niezwykle ważna. Prawdopodobnie nie zdajemy sobie nawet sprawy z tego, że dźwięki i melodie towarzyszą nam praktycznie przez cały dzień. Nie każdy jednak zwraca uwagę na to, jaki sprzęt wybrać, aby móc się cieszyć niskimi basami i czystością wyższych dźwięków. Prawdziwi audiofile potrafią wydać majątek na najlepszy sprzęt, który pozwoli się im cieszyć najlepszą jakością dźwięku. Wybór sprzętu grającego z wyższej półki może nie być wcale taki prosty. Wiąże się to głównie z tym, że rozwój technologiczny mknie z prędkością światła i cały czas pojawiają się na rynku nowinki, na które można wydać bardzo dużo pieniędzy. Dziś zajmiemy się kolumnami podstawkowymi. Czym one się charakteryzują i jakie wybrać, aby móc  cieszyć się najlepszą wersją naszej ukochanej muzyki?

Kolumny podstawkowe – co to jest?

Kolumny podstawkowe muszą oczywiście na czymś stać. Ale czy mają to być szafki, wnęki, czy można je podwiesić pod sufitem? Najlepiej wykorzystać do tego specjalne podstawki zwane także standami. Ten rodzaj nagłośnienia jest z reguły polecany do mniejszych pomieszczeń o powierzchni 10-20 metrów kwadratowych. Większość ludzi obawia się, że przy wyborze takiego sprzętu będzie bardzo kiepska jakość niskich dźwięków. Jednak dobrej jakości kolumny podstawkowe poradzą sobie z basami równie dobrze, jak kolumny podłogowe. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych możemy mieć pewność, że otrzymamy dobre jakościowo kolumny. Gdzie zatem kupić taki sprzęt?

kolumny podstawkowe

Kolumny podstawkowe w ofercie Nautilusa

Jeżeli zdecydowaliśmy się zainwestować w taki sprzęt, to warto skorzystać z ofert, którą przygotował dla swoich klientów sklep z produktami muzycznymi Nautilus. Jest to sklep, który już od ponad 20 lat specjalizuje się w domowym sprzęcie audio. Dzięki witrynie internetowej możemy zapoznać się z całym asortymentem. Możemy też skorzystać z formularza, dzięki któremu zadamy pytania dotyczące wyboru najlepszego produktu. Warto także skorzystać ze sklepów stacjonarnych, które znajdują się w Krakowie oraz Warszawie. Są one wyposażone w dwie sale odsłuchowe, co daje możliwość sprawdzenia, jak brzmią dane sprzęty.

W ofercie sklepu znajdziemy także kolumny podstawkowe. Przy zakupie warto zorientować się, jakie fundusze możemy przeznaczyć na sprzęt. Ceny są bardzo różne, od 4 tysięcy do ponad 15 tysięcy. Jak widać rozpiętość jest bardzo duża. Niestety, porządny sprzęt audio dla prawdziwych miłośników dźwięków jest bardzo kosztowny, jednak przekłada się to na jakość. Istotna też może się okazać możliwość wyboru kolorystki oraz wykończenia kolumn podstawkowych. Większość modeli ma w swojej ofercie kilka opcji do wyboru. Dzięki temu kupimy zindywidualizowaną wersję, która najbardziej będzie pasowała do wystroju naszego wnętrza.

Jeżeli mamy jakieś pytania dotyczące sprzętu warto skontaktować się z profesjonalną obsługą, która chętnie odpowie nawet na pozornie najtrudniejsze pytania. Dzięki dużej znajomości tematyki audio możemy liczyć na cenne porady.

Zobacz
Komentarze (0)