Technologie

Electrolux zapewnia zdrowy dom

Współczesność stawia przed nami wiele wyzwań. Żyjemy w pośpiechu, narzucając sobie wciąż nowe obowiązki. Zanieczyszczone powietrze, alergie, stres – to czynniki, które zagrażają naszemu zdrowiu. W tak chaotycznym świecie powinniśmy znaleźć zrównoważoną, uporządkowaną przestrzeń, w której będziemy wolni od stresorów i zanieczyszczeń. Takim miejscem powinien być nasz dom. W zbudowaniu oczyszczonej przestrzeni, pomogą nam urządzenia AGD szwedzkiej marki Electrolux – eksperta od zdrowego domu. To sprzęty, które odpowiadają na potrzeby współczesnych konsumentów i stanowią realną pomoc w rozwiązaniu codziennych problemów.

W poszukiwaniu spokoju i odpoczynku

Współczesny styl życia jest niezwykle intensywny. Dlatego to w naszych domach powinniśmy odnaleźć przestrzeń wolną od stresorów, spokojną i zrównoważoną. Z pomocą przychodzą nowoczesne urządzenia AGD marki Electrolux, które pozwolą nam zadbać o porządek, a przez to odnalezienie psychicznej równowagi. Odkurzacz UltraSilencer™ Zen to jeden z najcichszych odkurzaczy na rynku – poziom natężenia dźwięków podczas jego pracy wynosi jedynie 58dB, czyli tyle, co spokojna rozmowa. Na system Silent Zen™ składa się innowacyjna technologia izolacji silnika, która zapewnia niespotykanie cichą pracę. Bardzo ważny jest również aerodynamiczny i gładki profil wewnętrzny ssawki Silent Zen™, dzięki któremu obniżony został poziom natężenia dźwięków, przy jednoczesnym zapewnieniu doskonałych rezultatów sprzątania. Odkurzacz posiada także certyfikat BAF - Brytyjskiej Fundacji ds. Alergii. Ponadto został wyposażony w filtr Allergy Plus™, który zatrzymuje nawet najdrobniejsze pyłki, zarodniki pleśni i alergeny, zapewniając tym samym większa czystość w domu. W efekcie, możemy cieszyć się ciszą i czystym domem jednocześnie, zapewniając sobie przy tym dobry nastrój. Takie samopoczucie zapewnią nam również dodatkowe chwile odpoczynku. Możemy je wygospodarować dzięki robotowi sprzątającemu PURE i9. Zasada jego działania jest prosta – on sprząta, a my w tym czasie możemy skupić się na czynnościach, które naprawdę sprawiają nam przyjemność. Kluczowym elementem urządzenia jest technologia 3D Vision™, która pozwala na skanowanie układu mieszkania w trzech wymiarach oraz tworzenie cyfrowej mapy pomieszczeń. Ponadto jego trójkątny kształt Trinity shape™ i szczotka PowerBrush zapewniają możliwość dotarcia nawet do trudno dostępnych miejsc. Dzięki tym urządzeniom, będziemy mogli przebywać w uporządkowanej przestrzeni i przekonać się, że czysty dom jest gwarancją spokojnego umysłu.

 

Czysty dom, czyste powietrze

Każdego roku media informują o alarmującym stężeniu zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu. Niebezpieczne substancje zagrażają nam także wtedy, kiedy przebywamy w pomieszczeniach. Mają one szereg negatywnych konsekwencji dla naszego zdrowia. Aby uchronić się przed ich szkodliwym działaniem, powinniśmy zadbać o oczyszczone powietrze w domu. Z pomocą przychodzi nowoczesny oczyszczacz powietrza EAP450 marki Electrolux, który jest najbardziej wydajnym oczyszczaczem na rynku[1]. Jego działanie jest bardzo proste. Oczyszczacz tworzy obieg powietrza w pomieszczeniu, zasysając je i przepuszczając przez szereg filtrów, by następnie uwolnić czyste powietrze z powrotem do pomieszczenia. Procesy filtracji są w stanie usunąć aż 99,7% zanieczyszczeń w danym pomieszczeniu. Oczyszczacz EAP450 został wyposażony w filtry HEPA 13 oraz filtr węglowy. Urządzenie ponadto otrzymało rekomendację Brytyjskiej Fundacji ds. Alergii (BAF) oraz szwedzkiego i fińskiego Stowarzyszenia Astmy i Alergii. Poza doskonałą skutecznością, oczyszczacz odznacza się także cichą pracą – poziom hałasu wynosi jedynie 27 dB, czyli tuż powyżej słyszalnego poziomu dźwięku, przypominającego ludzki szept. Dodatkową zaletą jest fakt, że urządzenie usuwa nieprzyjemne zapachy z mieszkania. Dzięki temu w naszych domach zapanuje czystość i świeżość, która będzie wolna od zanieczyszczeń powietrza i szkodliwych alergenów.

 

Dom wolny od alergii

Coraz więcej osób cierpi z powodu problemu alergii, która dokucza nam nie tylko wiosną i latem, ale przez cały rok. Dom przystosowany do potrzeb alergika powinien być przede wszystkim czysty. Szczególną wagę do czystości na najwyższym poziomie przykładają osoby z alergią na kurz lub roztocza, od których roi się w zamkniętych pomieszczeniach. Doskonałym rozwiązaniem dla takich osób jest odkurzacz marki Electrolux – Pure F9. Pure F9 zapewni nie tylko idealny komfort użytkowania, ale także zdrowsze powietrze. Szczelny zbiornik na kurz oraz 5-stopniowa filtracja powietrza wylotowego gwarantują zatrzymywanie ponad 98,6 % drobnego pyłu. Z myślą o alergikach powstał model Pure F9 Allergy, który został dodatkowo wyposażony w mini turboszczotkę, idealnie nadającą się do czyszczenia mebli tapicerowanych z kurzu czy sierści. W połączeniu z oczyszczaczem powietrza, który usunie szkodliwe alergeny, Pure F9 Allergy pozwoli stworzyć zdrowszy dom dla alergika.

Zobacz
Komentarze (0)