Motoryzacja

Wosk Collinite 476s - mistrzowski błysk

Charles H. Collins - założyciel Collinite to wyjątkowa postać z czasów, kiedy liczyła się jakość produktu, a nie tylko marketingowe sztuczki. Od 1936 roku ta firma dopracowuje swoją tajną technologię, dzięki której ich wosk collinite 476s do karoserii nie ma sobie równych na rynku.

80 lat sukcesów, zwycięstwa w specjalistycznych rankingach i estyma w środowisku, którymi może poszczycić się Collinite, to lepsza zachęta dla poszukiwaczy idealnego wosku niż tysiące zgrabnych słów, za którymi nie stoi poważny produkt. W tym przypadku nie ma jednak tego problemu, każde zdanie może potwierdzić sam Collinite 476s swoją jakością i tysiącami zadowolonych z niego użytkowników. Niedawno bardzo zasłużony magazyn Auto Express uznał wosk Collinite 476s za najlepszy wosk dostępny na rynku. Nie ma lepszych recenzji od tych formułowanych przez specjalistów pełną gębą, którzy zjedli zęby na temacie, który ich pasjonuje. Warto posłuchać się ich dobrych rad i wypróbować ten amerykański produkt, który sprawi, że karoseria nabierze tego niezwykłego, błyszczącego charakteru i mocy, która nie pozwoli autu na szybką korozję i zarysowania.

Tajny dodatek: carnauba

Jakość wosku Collinite 476s ma związek z jego tajemniczym i bardzo charakterystycznym składem, w którym wyróżnia się carnauba, wosk roślinny pozyskiwany z kopernicji, palmy rosnącej w Brazylii. Ten wosk, który wydziela się z liści tej rośliny w postaci drobnych łusek, jest najtwardszym z aktualnie znanych wosków, co fantastycznie sprawdza się w produktach służących do pielęgnacji karoserii. Wosk Carnauba w tym składzie wspierają polimery, dzięki którym wosk ma jeszcze większą wytrzymałość. Przed nałożeniem go na powierzchnię, trzeba auto dokładnie umyć i wysuszyć. Następnie pozwolić nałożonej warstwie wosku wyschnąć (latem to 5-10 minut), a potem dokładnie go rozsmarować. Taka mała terapia dla auta zapewni mu niezwykły blask i skuteczną ochronę przed trudnymi warunkami atmosferycznymi oraz solą i detergentami.

Wosk Collinite 476s

Opinie użytkowników

Mało który produkt może poszczycić się tak zgodnymi i wysokimi ocenami wśród użytkowników zainteresowanych motoryzacją i pielęgnacją auta. Zwracają oni uwagę na trwałość tego wosku, polecając go głównie na ciężkie warunki zimowe. Podczas używania wosku Collinite 476s nie są potrzebne dodatkowo szampony z neutralnym pH, co także przypadło do gustu fanom motoryzacji, którzy cenią sobie skompensowane, konkretne rozwiązania. Kolejną często podnoszoną kwestią w recenzjach i opiniach specjalistów jest efekt pięknej głębi i blasku, jakie towarzyszą karoserii po nałożeniu tego amerykańskiego wosku. "Przyjemności jazdy w wozie o tak błyszczącej, odbijającej światło powierzchni nie da się z niczym porównać” - pisze jeden z użytkowników Collinite, trafiając po prostu w sedno. Ten “samochodowy kosmetyk” najlepiej sprawdzi się do ciemnych karoserii - twierdzą inni miłośnicy czterech kółek.

Wosk Collinite 476s to synonim wysokiej jakości i produkt, który już od wielu lat z powodzeniem podbija światowe rynki i serca zaprawionych w bojach amatorów szybkiej jazdy. Dowiedz się więcej o marce Collanite na http://autokosmetykaopinie.pl/ >>

Zobacz
Komentarze (0)