Lifestyle

Jak używać pompki do penisa?

Pompka do penisa ma wiele zastosowań. Niektórymi z nich jest trwałe zwiększenie rozmiaru członka, polepszenie wzwodu czy też wsparcie leczenia zaburzeń erekcyjnych. Czym dokładnie jest pompka do penisa oraz jak ją stosować w sposób bezpieczny?

Jak działa urządzenie jakim jest pompka do penisa?

Budowa takowej pompki oraz także zasada jej działania nie należą do skomplikowanych. Pompka do penisa w zasadzie jest cylindrem, w których dochodzi do procesu ssania. Po napompowaniu powietrza czy tez wody (zależnie od rodzaju pompki) wytwarzane jest podciśnienie, które powoduje u nas zwiększenie się penisa. Tak się dziej z uwagi na skutek napływu dużo większej ilości krwi bezpośrednio do trzonu prącia w dużo większej ilości, aniżeli w sytuacji w której nie stosuje się pompki. Można dzięki temu uzyskać dużo silniejszą oraz także zwiększoną erekcję. Tenże efekt nie jest jednak trwały. Zaraz po tym jak ściągniemy pompkę, to penis stopniowo będzie wracał do rozmiary pierwotnego. Jeśli chcemy wzwód utrzymać nieco dłużej, to sięgnijcie po erekcyjny pierścień, który skutecznie zatrzyma odpływ krwi z członka.

Korzyści wynikające ze stosowania do penisa pompki

Pompka do penisa to jednak ze skuteczniejszych oraz tańszych metod jeśli chodzi o zwiększenie i wzmocnienie erekcji. W przeciwieństwie do leków oraz do zabiegów medycznych pompka kompletnie nie jest droga. Do tego jest łatwa w użyciu oraz nie musimy mieć na nią recepty. Metoda jest nieinwazyjna oraz w pełni bezpieczna dla zdrowia. Jednak nieprawdą jest to, że używanie pompki nie niesienie żadnego ze sobą ryzyka. Użycie nieprawidłowe może spowodować obrzęk, ból, przebarwienia, a nawet uszkodzenia długotrwałe tkanek prącia. Aby uniknąć takowych sytuacji powinniśmy zawsze używać produkty zgodnie z instrukcją do niego załączoną. Musimy pamiętać, że pomimo podobnej zasady działania pompek pojawiać się mogą niekiedy różnice, które są zależne od konkretnego modelu produktu, mające wpływ na sam sposób uch użytkowania. Aby tylko uniknąć obrażeń ciała powinniśmy przestrzegać wszelkich zaleceń, które są zawarte w instrukcji.

Zwróćmy uwagę na pompki, które mierzą ciśnienie

Jeśli jeszcze nigdy nie używałeś do penisa pompki czy też jesteś w tym temacie osobą początkującą, to możesz się obawiać, że napompujesz zbytnio urządzenia. W takowej sytuacji sięgnąć warto po pompkę ze specjalnym systemem pomiaru ciśnienia. Dzięki temu mamy wgląd w to, jakiemu konkretnie ciśnieniu zostaje poddany Twój członek.

Jak dopasować poprawnie rozmiar urządzenia?

Wybór rozmiaru właściwego pompki do penisa jest bardzo istotny. Chodzi o komfort użytkowania oraz także o zdrowie i uzyskany efekt. Średnica zbyt mała może do wytworzenia ciśnienia odpowiedniego nie wystarczyć. Z kolei produkt zbyt duży może generować za silne ciśnienie. Może się okazać również, że przy zbyt dużej średnicy próżnia się nie wytworzy wcale.

Aby ustrzec się przed obraniem dla siebie odpowiedniego rozmiary dokładnie należy czytać wszelkie opisy produktu oraz zmierzyć swój członek zarówno we wzwodzie, jak i także w stanie spoczynku.

Dobrany idealnie rozmiar pompki to taki, który dopasowany jest, ale jednak zostawia miejsce na erekcję.

Jak używać bezpiecznie pompki do penisa?

Pompowanie jest całkiem nowym doznaniem, do którego ciało musi mieć jednak czas, aby się przyzwyczaić. Ssanie należy zwiększać w sposób stopniowy, ale nie należy w żadnym wypadku przesadzać z pompowaniem (szczególnie na samym początku). Najlepiej jeśli zaczniemy do dwóch do trzech sesji w tygodniu. Sesja trwać nie powinna dłużej, aniżeli piętnaście minut. Wskazane jest także wykonanie masażu penisa bezpośrednio po zakończeniu sesji, aby przywrócić mu przepływ swobodny krwi.

Nie przekraczajmy czasu zalecanego trwania sesji. Za długie pompowanie doprowadzić może do wystąpienia obrażeń, takich jak przebarwienia, pęcherze czy też odrętwienie członka. Te wszystko objawy są dosyć powszechne u początkujących osób oraz nie są trwałe. Jeśli na swoim ciele zaobserwujesz którąś z tychże zmian, to powinieneś zrobić sobie przerwę, aż do momentu zniknięcia ich całkowitego.

Skutkiem kolejnym pompowania nadmiernego mogą być znacznie pęknięte naczynia krwionośne, czego sporym następstwem jest ból natychmiastowy ból, zasinienie oraz obrzęk. Wpłynąć to może na zdolność do uzyskania erekcji na okres dobrych kilku tygodni lub nawet też miesięcy.

Zobacz pompki do penisa w ofercie sklepu Eroprezent: https://eroprezent.pl/pompki-do-penisa

Zobacz
Komentarze (0)