Lifestyle

Hotel Paradise - czego się spodziewać?

źródło zdjęcia: styl.fm

Paradise Hotel” to program określany często mianem jedynego w swoim rodzaju. Nie ma w tym przesady, stał się on bowiem pierwowzorem dla wielu innych tego typu programów na całym świecie. Jego pierwsza emisja miała miejsce w roku 2003 w Stanach Zjednoczonych, do tej pory zaś odbyło się ich już 56. Format zagościł w czternastu krajach na świecie, a na indyjskiej wyspie Bali właśnie powstaje polska wersja programu.

Już sama postać prowadzącej budzi zainteresowanie. Klaudia El Dursi jest doskonale znana z ósmej edycji znanego programu „Top Model”. Cieszy się dużym zainteresowaniem wśród telewidzów wzbudzając spore emocje także w Internecie.

Idea programu

Program opiera się na prostych zasadach. Od jego uczestników oczekuje się, że zrobią wszystko, aby przetrwać kolejny tydzień na rajskiej wyspie z partnerem u boku. Egzotyczne wakacje to zresztą nie jedyna nagroda, jaka czeka na osoby, które zdecydowały się na udział w show. Na jego zakończenie na najlepszych czeka 100 tysięcy złotych. Cel ten można osiągnąć na dziesiątki sposobów. Dopuszczalne jest uwodzenie, wchodzenie w sojusze, a także prowadzenie mniej lub bardziej wyrafinowanej rozgrywki. Jakby tego było mało, co tydzień w hotelu będą się pojawiać nowi mieszkańcy. Każdy z nich sam będzie musiał przy tym odpowiedzieć sobie na pytanie, czy do sukcesu ma go doprowadzić strategia i spryt, czy też lojalność. Pytań jest sporo, widzowie starają się więc odgadnąć nie tylko, kto wygra, ale i jak potoczą się losy kolejnych parterów.

Prawa do wersji oryginalnej należą do firmy Passion Distribution, w Polsce zaś za przebieg programu odpowiada firma Golden Media Polska. Widzowie w naszym kraju mogą oglądać go zarówno na platformie Player, jak i w stacji telewizyjnej TVN7 od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00. Na platformie Player pojawi się też wersja pozbawiona cięć, dłuższa, a jednocześnie zawierająca również te fragmenty, które w telewizji trzeba było ocenzurować. To właśnie Player zaprezentuje także „Nagrania z raju”, a więc dodatkowe materiały o charakterze streamu. Będzie można obejrzeć tam także „Host Show” – program przygotowany przez prowadzącą.

Zobacz
Komentarze (0)