Lifestyle

Gdzie oprawić pracę licencjacką?

Każdy student wie, że napisanie pracy dyplomowej zajmuje dość dużo czasu. Najpierw trzeba wybrać temat, który będzie dla nas ciekawy. Następnie przychodzi czas wstępnych poszukiwań materiałów oraz sporządzenia planu pracy.  A potem następują długie miesiące pisania poszczególnych rozdziałów, bibliografii, sprawdzania przypisów. Dla wielu studentów jest to żmudny proces, jednak kiedy uda się im dokończyć swoje dzieło, mogą z dumą odnieść je promotorowi i recenzentowi. Jednak nie można oddać pracy licencjackiej w formie luźnych kartek, które pogubią się w trakcie czytania i oceniania. Praca dyplomowa musi być dobrze wydrukowana oraz oprawiona. Jak powinna wyglądać taka oprawa i gdzie można to zrobić?

Drukarnia Lobos.promo – najlepszy sposób na oprawę pracy

Obecnie oprawa pracy dyplomowej to standard. Nie trzeba już stać w długich kolejkach i czekać na odbiór naszego dzieła. Warto skorzystać z usług internetowej drukarni Lobos.promo. Firma Lobos świadczy kompleksowe usługi z zakresu: kopiowania i skanowania dokumentów, archiwizacji, drukowania materiałów szkoleniowych, plakatów, plansz, ulotek reklamowych, broszur, fotograficznego druku wielkoformatowego, bindowania, laminowania, naklejania tekstu na specjalną piankę, a także oprawy prac dyplomowych.

licencjat

Dlaczego warto skorzystać z usług Lobos.promo?

Po pierwsze zamówienia można składać online, co dla większości ludzi jest dużą oszczędnością czasu. Jeżeli zdecydujemy się na taką formę zamówienia warto zapoznać się z instrukcją, która podpowie nam, jak przygotować plik do druku. Drukarnia zatrudnia fachowców, którzy zawsze chętnie doradzą swoim klientom.

W kwestii prac licencjackich firma Lobos.promo oferuje szeroki usług od A do Z. Oznacza to, że możemy zarówno wydrukować swoją pracę dyplomową, jak również zamówić jej oprawienie. Przede wszystkim możemy wybrać rodzaj wydruku: czy ma to być sposób jednostronny czy dwustronny. Następnie przechodzimy do zakładki oprawki. Tutaj możemy zdecydować się na kolory: bordowy, czarny, zielony oraz niebieski.

Dodatkowo warto zastanowić się, czy chcemy, aby nasza oprawa miała napis. Firma Lobos nie ogranicza się tylko do prac licencjacki. Istnieje także możliwość wyboru napisów: praca dyplomowa, inżynierska, magisterska oraz doktorska. Oczywiście jeżeli nie życzymy sobie takiej opcji, zaznaczamy po prostu „brak”.

Z reguły większość uczelni wprowadza teraz konieczność złożenia wraz z papierową wersją pracy, także jej elektronicznego odpowiednika na płycie CD, co też oferuje nam drukarnia internetowa Lobos.promo.

Czasem zdarza się tak, że napisanie pracy zajmuje studentom więcej czasu niż pierwotnie przewidywali. Dlatego, jeżeli ktoś czuje, że ma przysłowiowy nóż na gardle, może wybrać opcję ekspresową. Wiąże się to jednak z dodatkową opłatą. Oprawioną pracę dyplomową możemy odebrać samodzielnie w punkcie drukarni bądź zamówić dostawę do domu (darmowa dostawa zaczyna się już od kwoty 49 zł).

Jeżeli nadal zastanawiamy się, gdzie wydrukować i oprawić pracę licencjacką, to warto zapoznać się ofertą drukarni Lobos.promo, która dołoży wszelkich starań, aby nasza praca wyglądała jak najbardziej profesjonalnie.

Zobacz
Komentarze (0)